İLETİŞİM
ANASAYFA
Firma Profili

FİRMA PROFİLİ

Prefabrik Bina: Geleneksel binalar ile karşılaştırıldığında kısa kurulum süresi,  kurulum alanının daha az bozulması, daha tutarlı kalite, her arazi ve iklime uyarlanabilmesi ve esnek kullanımı ile çok önemli avantajlar sağlamaktadır. 

Konteyner: Tek katlı ve çok katlı da olmak üzere, çok geniş bir yelpazede portatif konteyner çeşitlerimiz mevcuttur. 

Ön Tasarımlı Bina:  Her türlü ihtiyacı karşılamak üzere, birleşenlerin önceden tasarlanarak çok çeşitli kombinasyonlarının bir araya getirilmesi ile oluşturulan tamamen çelik konstrüksiyon yapıları içermektedir. Bu yapıların alt sistemleri şunlardır; bağlantı civataları, yapısal çerçeveleme, izolasyon, catı ve duvar kaplamaları, asma katlar veya çelik yer döşemeleri, pencereler, havalandırma sistemleri, gölgelikler, sundurmalar ve kirişler.

Dünya çapında müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda CAD programı ile tasarlayıp, SAP2000 programı ile analiz ederek, elimizden gelenin en iyisini yapıp müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu alanda 1978’den beri uzmanız.

 

ÜRETİM ALANI

 

Üretim alanı 40.000 m2'den oluşup bunun 12.000 m2'si kapalı alandır. Ayrıca alanın %55'i yeşil alandır ve her kişiye 28.2 m2 çalışma alanı düşmektedir.  Üretilen ürünün çoğu Avrupa ve denizaşırı pazarlara ihraç edilmektedir.

Yenilikçi bir makine parkına sahip olan  fabrikamız yıllık 10.000 ton çeliği işleyebilecek kapasitededir. Bu kapasite talebe göre artabilecek esnekliktedir.

Ayrıca Aytemizler Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ISO 9001 TUV sertifikalıdır.


SOSYAL SORUMLULUK

Firmamız günlük operasyonlarda mükemmelliği korumak için bütünlük ve kurumsal yönetim uygulamalarının yüksek standartlarını korumaya kararlıdır. Diğer sayfalarda söylediğimiz gibi insan kaynaklarına, finansal, sosyal, çevresel, fiziksel ve deneyimsel varlığa önem veririz.

Ayrıca Aytemizler iş ilişkisinde olduğu her biraeye kendi kurumsal sosyal sorumluluk politikasını tavsiye eder ve bu politikayı benimsemeleri için onları destekler. Ayrıca çeşitli raporlama ve duyumlarla  sosyal sorumluluk politikasını ölçer ve geliştirir. 

SERTİFİKALAR
     

Aytemizler Machine Ind. & Trade Co. 2012 © tüm hakları saklıdır.